Print this page

Mazlíčkár - prečo byť členom ?

24 Oct 2011 Read 4400 times

Xuan Manuel H Jimenez 2Ste majiteľom mačky / mačiek, alebo uvažujete, že sa stanete majiteľom mazlíkárom? Lákajú vás tie príjemné stránky spoločného žitia s mačkou?

A zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako by vám mohlo na tejto vašej ceste pomôcť naše občianske združenie? Ak áno, tak ste na správnych stránkach. Ak nie, nevadí, prebehnite si aspoň v rýchlosti tento článok a možno zistíte, že byť členom v našom OZ je celkom fajn nápad a môže vám to priniesť zaujímavé výhody.

Takže ...ešte chvíľu ... a dozviete sa, ako Vám môže naše občianske združenie pomôcť...

 

 

Byť členom v našom OZ Terra Felis Vám môže poskytnúť nasledujúce výhody: 

 • podpora a mentoring v pri výbere Vášho budúceho maznáčika,
 • Pre svojich členov organizujeme vzdelávacie aktivity, pomôžeme vám s výberom vášho budúceho maznáčika.
  Nie, nepovieme vám kde ho nájdete, ale povieme vám, čo si máte pri výbere vášho budúceho maznáčika všímať, na čom trvať ... aby vám nezostali oči pre plač a vysoké poplatky na veterine. Áno život môže priniesť čokoľvek, ale základy musia byť pevné a tak nie je dobré podceniť výber svojho budúceho maznáčika bezhlavým rozhodnutím...
 • právo hlasovať o ďalšom smerovaní OZ,
 • Ak máte dobré nápady ako zlepšiť fungovanie nášho OZ - tak sem s nimi. Sme otvorení každému dobrému nápadu, ktorý je v súlade s hlavným smerovaním nášho OZ.
 • podpora výstavných aktivít s vašimi mačkami,
  Ak ste nováčik v chove a vo výstavnom svete, poradíme Vám ako zaslať prihlášku na výstavu, ako čítať výstavné výsledky. Môžete sa zúčastniť na webinároch, kde budeme záležitosti týkajúce sa výstavy podrobne vysvetľovať. Privítame vašu podporu aj pri organizovaní propagačných výstav, ktorých cieľom je zlepšiť povedomie verejnosti.
 • bezplatná účasť na vzdelávacích aktivitách organizovaných OZ Terra Felis v kategóriách: veterinárne okienko, maznáčik,
  Hlavným zámerom nášho OZ je zodpovedný chov a vzdelávanie. Ako člen máte právo bezplatne sa zúčastňovať na všetkých vzdelávacích aktivitách. Jednak na seminároch, jednak na webinároch. 
 • bezplatná účasť na webinároch organizovaných OZ Terra Felis,
 • bezplatný prístup bez časového obmedzenia ku všetkým článkom na vzdelávacom portáli Felipedia,
 • podpora a zdieľanie registrácií pri nákupe krmiva...

Rate this item
(3 votes)